Аз като омбудсман не взимам бонуси, защото не смятам, че е редно. Заплатата е достатъчно. Служителите в моята институция обаче взимат бонуси, които в никакъв случай не са по-големи от една работна заплата. Това заяви в студиото на “...
Още